Kulüpler

Görmek istediğiniz kulüp sayfası için lütfen aşağıda bulunan resimden tercih yapınız.
 
  
FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ - FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK FEN LİSESİ
 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
SOSYAL ETKİNLİK KULÜPLERİ - DANIŞMAN ÖĞRETMEN LİSTESİ
SAYI SOSYAL ETKİNLİK VE KULÜP ADI SORUMLU ÖĞRETMEN / USTA ÖĞRETİCİ
1 BASIN YAYIN BUĞRA H. BAŞ - FATİH D. AKYÜZ
2 MÜNAZARA FİLİZ YUMUŞAK - CENK TUTAR
3 KÜLTÜR-EDEBİYAT SEVDA KOÇ
4 TİYATRO DERYA BAŞOL - ELİF ÇELİKCAN (07A-USTA ÖĞRETİCİ)
5 FIT NİLHAN K. ATAY - FUNDA YALÇINKAYA
6 DELF GÜLBAHAR BAŞKURT - Ş. CEREN KİTAPÇI
7 DEBATE SOCIETY HANDE A. YEŞİLKAYA - URSULA KELLY
8 INTERACT DUYGU ÇÖMEZOĞLU
9 AKTIV DEUTSCH MEHMET KÜÇÜKYILDIZ
10 DELE JULIANA A. CASTRO SILVA
11 ESU PUBLIC SPEAKING HANDE A. YEŞİLKAYA
12 MUN MELDA CEMAL - JILL TRUED METİN - HATİCE KISMETLİ - EDWARD CAUDWELL - GAMZE YAĞCI
13 EYP BANU ŞAHİN - NESLİHAN AKÇINAR
14 BEST BUDDIES INTERNATIONAL HANDE A. YEŞİLKAYA
15 ROBOTİK - BİLİŞİM - KODLAMA BURCU BAYDİLİ - ENDER TUNCALI - NABİ PAKMAN
16 INVENTUS SEDA OKYAR - VOLKAN SERİN - ALİ H. SEZEN - T. CENK ÖNDER
17 STEM İLKER KINAY - H. SEZER BERKER
18 MATEMATİK VE ZEKA BUSE ÖZTURP
19 SEMPRE ARTE - MÜZİK
(KORO VE ORKESTRA)
EMRE KARABEY - TAYGUN FULÜRYA
20 SEMPRE ARTE - RESİM BERRİN BAŞARAN - TUĞÇE G. ERTÜRK
21 SEMPRE ARTE - CAM FÜZYON BERRİN BAŞARAN - ASLI Ş. AKANSEL (06A-USTA ÖĞRETİCİ)
22 SAĞLIKLI YAŞAM ÖZER DÜDÜKCÜ - MEHMET ALİ BALİ (06A-USTA ÖĞRETİCİ)
23 YOGA VE PİLATES SENA ÇINAR (06A-USTA ÖĞRETİCİ) - ZEYNEP ÖZDEMİR
24 BASKETBOL EREN RUŞEN (06A-USTA ÖĞRETİCİ) - ÖZER DÜDÜKCÜ
25 VOLEYBOL ZEYNEP ÖZDEMİR
26 TENİS EYÜP YENİLMEZ (07A-USTA ÖĞRETİCİ) - HATİCE BOZKURT
27 FUTBOL YALÇIN ŞENER - ABDURRAHMAN BOYACI (06A-USTA ÖĞRETİCİ)
28 YÜZME OSMAN SELMAN (06A-USTA ÖĞRETİCİ) - YALÇIN ŞENER
29 MODERN DANS SİNEM ERMAN (06A-USTA ÖĞRETİCİ) - HATİCE BOZKURT
30 HALK OYUNLARI HATİCE BOZKURT
31 MASA TENİSİ HALİT YAVUZ (06A-USTA ÖĞRETİCİ) - YALÇIN ŞENER
32 BADMINTON YALÇIN ŞENER - ÖMER KOCA (06A-USTA ÖĞRETİCİ)
33 ATLETİZM BİHTER TÜRKAY (06A-USTA ÖĞRETİCİ) - ZEYNEP ÖZDEMİR