Veli-Öğretmen Görüşme Saatleri

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

BRANŞI

 

GÖRÜŞME GÜNÜ

 

GÖRÜŞME SAATİ

 

ARZU  ALTUNTAŞ

Lise Müdürü

(İngilizce Öğretmeni)

Her Gün

Randevu

 

İBRAHİM DİKBAŞ

9 ve 10. Sınıflar Müdür Yardımcısı

(Fizik Öğretmeni)

Her Gün

Randevu

 

GÜL SABA ERDOĞAN

Hazırlık Sınıfları Müdür Yardımcısı

(İngilizce Öğretmeni)

Her Gün

Randevu

 

ARZU ERCEN

Psikolojik Danışman

Her Gün

Randevu

 

UĞUR KÖYLÜER

Matematik Öğretmeni

Çarşamba

13.55-14.35

GİZEM MELDA SÜREK

Matematik Öğretmeni

Pazartesi

09.10-09.50

BERİL ÇİLER NİŞ

Matematik Öğretmeni

Cuma

13.05-13.45

DUYGU GÜVEN OLGAÇ

İngilizce Öğretmeni

Cuma

10.50-11.30

 

STANLEY  ABIAGAM

İngilizce Öğretmeni

Cuma

13.55-14.35

DUYGU EYÜRBOĞLU

İngilizce Öğretmeni

Salı

10.00-10.40

MARTIN STRECKER

İngilizce Öğretmeni

Çarşamba

13.05-13.45

UMUT İLKAY KILINÇ

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Cuma

10.00-10.40

GÜLİN KAHRAMAN

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Cuma

09.10-09.50

 

ERSİN ÇİÇEK

Fizik Öğretmeni

Çarşamba

13.55-14.35

ASUTAY EROĞLU

Kimya Öğretmeni

Pazartesi

13.05-13.45

NURAY KALLI

Biyoloji Öğretmeni

Çarşamba

11.40-12.20

 

HİLAL ŞEN

Almanca Öğretmeni

Salı

14.45-15.25

DİLEK KOŞAR

Almanca Öğretmeni

Salı

10.10-11.50

MARINA GALICI

Fransızca Öğretmeni

Salı

10.10-11.50

 

BURCU KARDAŞLAR

Fransızca Öğretmeni

Salı

13.05-13.45

 

MUSTAFA BOYACIOĞLU

İspanyolca Öğretmeni

Salı

13.05-13.45

 

ŞEBNEM ÖNEY

Coğrafya öğretmeni

Perşembe

09.10-09.50

ABDURRAHMAN AKTÜRK

Tarih Öğretmeni

Pazartesi

13.05-13.45

FİKRİ CESUR

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Cuma

09.10-09.50

VOLKAN TOPÇU

Beden Eğitimi Öğretmeni

Perşembe

10.50-11.30

GÜLŞAH İREM İLERİ

Beden Eğitimi Öğretmeni

 

Salı

13.55-14.35

ŞANSAL KAĞAN ATLI

Müzik Öğretmeni

Perşembe

11.40-12.20

ÖZGE AYDIN

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Perşembe

11.40-12.20

AYŞEGÜL AKAR SOLAR

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Pazartesi

09.10-09.50

SERKAN YAMAN

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Pazartesi

09.10-09.50