Ayazağa Kampüsü

Ayazağa Kampüsü

Ayazağa Kampüsü

Ayazağa Kampüsü Işık Okulları'nın en büyük kampüsü olma özelliğini taşımaktadır. 36,000m2'si açık alan olmak üzere toplam 45,000 m2'lik alan üzerine kurulmuştur. Feyziye Mektepleri Vakfı'nın 100. kuruluş yıldönümü olan 1985 yılında eğitime başlayan kampüste, Ayazağa Işık Anaokulu, Ayazağa Işık İlköğretim Okulu, Ayazağa Işık Lisesi ve Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi faaliyetlerini sürdürmektedir. Olimpik ölçülerde kapalı yüzme havuzu, açık kapalı spor alanları, kütüphanesi, laboratuvarları, elektronik dersliği (multi-medya), botanik serası ile mezunları ve tüm çalışanları bir araya getiren Işıkev sosyal tesisi bulunmaktadır.

Ayazağa Işık Okulları 2008 yılında CIS (Uluslararası Okullar Birliği-Council of International Schools) çercevesinde yürütülen akreditasyon çalışmalarını başarıyla tamamlanmış ve akredite edilmiştir.

Çağdaş eğitim misyonumuzun bir gereği olarak, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan okulların belirli bir kalitede eğitim verdiğinin yetkili ve saygın bir kuruluş tarafından onaylanmasını içeren akreditasyon yani "uluslararası denklik" konusu okullarımız için büyük önem taşımaktadır

 

Ayazağa Işık Lisesi - Fen Lisesi

Ayazağa Işık Lisesi - Fen Lisesi

Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler, Feyziye Mektepleri Vakfı,

Devamı>
Ayazağa Işık İlkokulu - Ortaokulu

Ayazağa Işık İlkokulu - Ortaokulu

Sayın Velimiz, Sevgili Öğrencilerimiz, 130 yıllık tarihiyle

Devamı>
Ayazağa Işık Anaokulu

Ayazağa Işık Anaokulu

Değerli Işıklılar, Biz anaokulu öğretmenleri, henüz 4-5 yaşındayken

Devamı>
Kampüsü Tanıyalım

Kampüsü Tanıyalım

Ayazağa Kampüsü Işık Okulları'nın en büyük kampüsü olma özelliğini

Devamı>
Okul Ücretleri

Okul Ücretleri

Devamı>


Gelişmeleri okullarımızın facebook sayfalarını beğenerek de takip edebilirsiniz.